Flash Sale! to get a free eCookbook with our top 25 recipes.

Hakkımızda

[vc_row row_divider_top=””][vc_column][td_block_text_with_title]

Bitercih.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz sitemiz eğitim-öğretim ve üniversite tercih alanında uzmanlaşmış bir içeriği barındırmaktadır.
Sitemiz genel kültür ve bilgilendirmenin yanında bilinmeyen konuları aydınlatmayı ve güncel bilgiler doğrultusunda okuyucuların sorularını cevaplamayı amaçlar.
Bitercih.com sınava girecek öğrencilere yol göstermeyi ve onları son dakika eğitim haberlerini en doğru ve güvenilir şekilde ulaştırmayı amaçlayan sitedir.
-Bitercih.com sitemizde yer alan bilgiler ve görsellerin doğruluk ve güncelliğini hiçbir zaman garanti etmiyoruz.Sitemizdeki tüm belge ve dökümanlar genel kültür amaçlı olup hiçbir şekilde uzmanlık alanları için kullanılmamalıdır.Böylesi durumlarda lütfen uzman kişilere danışınız.

-İnternet sitemizde yapmış olduğunuz yorumlarda küfür, tehdit, siyasi söylemler ve hakaret içerikli yorum atmanız yasaktır.Bu tür yorumlar moderatör tarafından silinip hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.

-Üniversite tercihi yaparken yazan bilgileri araştırıp ve bunun neticesinde uzmanlara danışıp tercih yapmanızı öneririz.

-Sitemizde yer alan belge ve dökümanlar hakkında hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

-Sitemizdeki hiçbir içerik kopyalanamaz ve kopyalaması teklif edilemez.

-Bitercih.com içerik düzenleme ve içerik gizleme hakkını saklı tutmaktadır.

Sayfamızda aklınıza takılan soruları sorabilir mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Ülkemizde tüm üniversite ve bölümlerin hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı bitercih.com adaylara en doğru ve güncel bilgileri vermeyi amaçlamaktadır. Siz değerli öğrencilerimize başarılar diler hayat boyu hep mutlu kalmanızı arzularız.

[/td_block_text_with_title][/vc_column][/vc_row]

Ayrıca bkz. Gizlilik Politikası