En İyi Netflix Dizileri

Hangi Netflix dizisini izlemeliyim?

Netflix artık dizi konusunda şahaneler yaratmaya devam ediyor.Son zamanlarda Ülkemizde de Hakan Muhafız dizisinin çıkmasıyla Netflix’in izlenirliği daha da artmıştır.Gün geçtikçe artan izleyici kitlesiyle daha orjinal ve kaliteli filmler, diziler üretmeyi kendine amaç edinmiş bir platformdur.Peki yaz sıcağında yapacak bir işiniz yoksa neden dizi izlemeyesiniz.Boş vaktinizde oturup saatlerce izleyeceğiniz netflix dizilerini sizler için derledik.Bazı diziler çok bilinmeyen dizilerdir.

1.Breaking Bad

Aile reisinin kansere yakalanmasıyla işlerin sarpa sardığı bu dizi tam sizlere göre oturup bir solukta bitireceksiniz.Gerilim, aksiyon ve maceranın bir arada yaşandığı breaking bad final sahnesiyle de tüm zamanların en iyi final yapan dizisi olmuştur.IMDB puanı: 9.5 olarak kayda geçen breaking bad 2008 yılında vizyona girmiştir.

2.House Of Cards

Siyasetle aranız iyiyle ve politikayı seviyorsanız bu dizi tam sizlere göre IMDB puanı:8.8 olan house of cards dizisinin yapım yılı 2013 tür.Drama ve aksiyonu bir arada yaşayacağınız bu diziyi bir oturuşta bitireceksiniz.

3.The Crown

Drama ve Tarihi konu alarak sizleri eski zamanlara götüren bir netflix dizisi IMDB puanı:8.7 olarak kaydedilmiştir. Yapım yılı 2016 olan bir dizidir.

4.İZombie

5.Rivaldere

6.Love, Death & Robots

7.The Last Kingdom

8.Longmire

9.Maniac

10. Better Call Saul

11. Bloodline

12.Altered Carbon

13.13 Reasons Why

14.Once Upon A Time

15.Alias Grace

16. The West Wing

17.F is for Family

18.Heartland

19.Grey’s Anatomy

20.Russian Doll

Listeye eklememizi istediğiniz dizileri sizlerde aşağıya yorum yaparak veya mail adresimizden ulaşarak  beğendiğiniz film ve dizileri bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Geri bildirim: İsrail devleti ne zaman yıkılacak? Ataları Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu