Blog Açarak Para Kazanmak – Wordpress ile Blog Nasıl Kurulur?

Wordpress blog nasıl kurulur sorusu son günlerde popüler bir şekilde aratılmaya başlandı. Sebebi ise evde kaldığımız zamanlarda biryerlerden ek gelir elde etmek istememiz. Blog açarak özgün yazılar ile para kazanmak isterseniz buna wordpress ile başlamalısınız. Birçok kolaylıkları olmakla beraber seo konusunda oldukça ileri seviyede bir veri yönetim sistemidir. Yazılarınız seo uyumlu olmalı ve sitenizin link yapısına dikkat etmeniz gereklidir.

Blog nasıl açılır?

Blog açarak para kazanmak sanılanın aksine kolaydır. Çünkü yapacağınız tek şey rehber aracılığı ile web sitenizi açarak yazılarınızı girmeniz. Çok daha fazla trafik için belirli seo konularına hakim olmalısınız.

Wordpress nasıl kurulur?

İnternetten para kazanma olayı açtığınız blog üzerinde google adsense reklamları ile kullanıcılarınıza reklam göstermek ile oluyor. Bunun ilk adımı olan blog açmak rehbersiz hali ile bir çok kişiye çok karışık gelebilir.

Adım adım wordpress ile blog açarak sizde reklamlar ile ek gelir elde edebilirsiniz. Dev rehber olan wordpress ile para kazanma ve site hiti nasıl artar adlı makalemizi okuyarak sizde bu işe başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu