Duolingo Plus Nedir?

Duolingo ücretsiz bir dil öğrenme oluşumu olarak karşımıza çıkmaktadır.Dünya için ücretsiz dil sloganı ile ismini duyurmayı başarmıştır. Duolingonun kuruluş tarihi 30 Kasım 2011 yaklaşık 9 yıl önce ismini duyurmaya başlamıştır.Duolingo İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Portekizce, İtalyanca, Felemenkçe, Danca, İrlandaca, İsveççe, Türkçe, Ukraynaca, Norveççe, Esperanto, Rusça, Lehçe, Galce, Vietnamca, İbranice, Macarca, Yunanca, Romence, Svahili, Japonca dilleri için ücretsiz eğitim sunmaktadır. Duolingo kullancılara ücretli içerikler de sunarak kullanıcılardan gelir elde eden bir sisteme sahiptir.

Duolingo Plus Nedir?

Duolingo Plus, Duolingo tecrübesinin ayrıcalıklı eklentisidir. Duolingo Plus ile aşağıdaki özelliklerden yararlanabilirsin:

  • reklamsız deneyim
  • dersleri çevrimdışı indirme özelliği
  • limitsiz can
  • limitsiz alıştırma
  • aylık seri onarımı
  • İlerleme/Yeterlilik sınavı

Ayrıca, Duolingo Plus üyesi olarak dünyadaki milyonlarda kişiye ücretsiz olarak eğitim sunma amacımızı desteklersin

Duolingo Plus’a üye olmak için, ana ekranın sağ altındaki Alışveriş sekmesi ikonuna tıklayarak, Duolingo Plus banner’ı üzerindeki ‘Daha Fazla Öğren’ seçeceğine tıkla ve talimatları takip et.

Dilbilgisi ile ilgili alıştırmaları yaparken en iyi tecrübe ile öğrenmek için , eğer olayı somutlaştırmak, öğrendiğiniz kuralları derli toplu görmek isteyen biriyseniz, Duolingo bunu da düşünmüştür. Tüm  konuların altında bulunan taç kısmına, sonra da ampul işaretine tıkladığınızda, konunun yazılı halde bir özetini buluyorsunuz. Sizi isterseniz ayrıca gramer kitabı almak, kitap üzerinden çalışmak meselesinden kurtarabilecek bir hizmet. Karar alma stratejinizi son derece derinden etkileyecek bir sisteme sahiptir duolingo. Duolingo Plus sayesinde istediğiniz yabancı dile mekan,zaman ayırt etmeksizin istediğiniz zaman ulaşabileceksiniz. Reklamlar, çevrimdışı dersler ve bunun gibi birçok alanda faydanıza olacak içeriklere sahiptir.Dil öğrenme isteğinize olan ilgi ve isteği canlı tutmanızın en basit ve kolay bir yolu da çevrenizde aynı amacı taşıyan ve sizleri sürekli teşvik eden birilerinin olmasıdır.

Duolingo events de tam olarak bunu hedeflemektedir: Sanal bir mekanda sınıf izlenimi vererek bir dil öğrenme faaliyetini gerçek düzene taşımaktadır, aynı araçlarla aynı dili öğrenmeye çalışan insanları buluşturarak. Bu buluşmalarda çeşitli dil oyunları oynanıldığı gibi, bu alanda sizler arasıda rekabet ortamı kılarak dil öğreniminiz için sosyal çevre edinme imkanına da sahip oluyorsunuz. Ligler, ödüller vb gibi her yaşa hitap edebilecek bir sistemi barındırmaktadır.

Sesli konuşmalar, metin yazmalar, boşluk doldurmalar bu ve bunun gibi bir çok sistemi basit bir şekilde gözler önüne sermektedir.Lig listesinde hafta boyu ilk onda olmayı başarmak için rekabet oratmı oluşmaktadır. Bir sonraki ligde ise geçme hakkı kazanarak daha istekli ders çalışma gereği duyacaksınız. Yalnız bu listedeki kişiler Duolingo’da İngilizce öğrenen, dünyanın herhangi yerlerinde olan diğer insanlardır. Eğer daha özel bir listede yer almak ve aynı kişilerle yarışmak istiyorsanız, kişi sınırı olan sınıflara katılabilirmek mümkündür. Bu ve bunun gibi bilgilerin daha fazlası için

Duolingo Plus, Duolingo tecrübesinin ayrıcalıklı eklentisidir. Duolingo Plus ile aşağıdaki özelliklerden yararlanabilirsin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu